Sunku nebuvo, nes atradau save mylimoje veikloje, kuri visada teikė džiaugsmą

Alytaus miesto savivaldybėje veikia prof. dr. Aldonos Vilkelienės publikacijų paroda „Pedagogika – mano gyvenimas?“, skirta alytiškės mokslininkės pedagoginės ir mokslinės veiklos 50-mečiui. Ją organizavo Alytaus krašto mokslininkų draugija „Vizija“. Kaip sakė draugijos prezidentas Rytis Zautra, ši publicistinė paroda – neeilinė. Joje pristatomi prof. dr. A.Vilkelienės 50-ies metų pedagoginę, mokslinę, visuomeninę veiklą atspindintys leidiniai. 45-eri metai šios veiklos yra prabėgę Alytuje, mokslininkė sėkmingai derino akademinę veiklą Vilniuje (dėstė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei Lietuvos edukologijos universitete) su vadybine Dzūkijos sostinėje, kurioje vadovavo Muzikos mokyklai. A.Vilkelienės moksliniai tyrimai yra žinomi pasaulyje, ji garsina ne tik Alytų, bet ir Lietuvą.

Kaip parodos atidaryme viešai pranešė R.Zautra, šiais metais mokslininkų draugija „Vizija“ teikia prof. dr. A.Vilkelienės kandidatūrą Alytaus miesto garbės piliečio vardui gauti.

Daugiau informacijos apie prof. dr. Aldonos Vilkelienės mokslinę ir vadybinę veiklas  rasite „Alytaus naujienų“ vasario 22 d. Nr. 21 (13691) 21 (13691) 5 – 7 puslapiuose: 5 psl. 6 psl. 7 psl.